Køb alt til 2. klasse, A Piece of Cake
Vi har gjort det nemt for dig, og samlet alt det, du skal bruge til A Piece of Cake, 2. klasse.
Til én klasse skal du bruge:
En textbook pr. elev
En workbook pr. elev
En eller flere teacher’s guide pr. klassetrin
Klik på sammensæt din pakke og angiv det antal, du skal bruge af hver titel.
Se din pris og læg i kurv.